Tulum Peyniri

Teneke Peyniri olarakta bilinen İzmir Tulum Peyniri, kendine has aromasıyla Türkiye’nin en sevilen peynir türlerinden biridir. Deri içerisinde değil teneke içerisinde kalıplar halinde yerleştirilen İzmir peyniri, enfes ve yoğun bir aromaya sahiptir. Kokusu diğer tulum peynirlerden farklı olarak çok hoş bir aromaya sahiptir. Bu aroma, inek peyniri sevenler için ağızda vazgeçilmez bir tada dönüşür. Tulum Peyniri sadece kahvaltıların değil, peynir tabaklarının, hamur işlerinin ve salatalarında en sevilen eşlikçileri arasında yer alıyor. Vakum paket içerisinde Cihanbey Şarküteri tarafından özenle paketlenen İzmir peyniri, Türkiye’de çok nadir bulunmaktadır. Tamamen organik ve geleneksel yöntemle yapılan Tulum Peyniri, ilk tadımdan sonra en sevdiğiniz peynirler arasında yerini mutlaka alacaktır. Bergama civarlarında üretilen bu özel lezzet, Cihanbey Şarküteriyle kapınıza kadar geliyor. Daha önce Endüstriyel zincirlerden ya da bilinmeyen yerlerden aldığınız peynirleri, Cihanbey Tulum Peyniri ile tamamen unutacaksınız. Üretim ve olgunlaştırma sürecinde büyük bir titizlik gösterilen İzmir Peyniri, sofralarınızın vazgeçilmezi olacak!

İzmir Tulum Peyniri ve Doğu Peyniri Aynı Mı?

Doğu Peyniri ve İzmir Tulum Peyniri üretim süreci tamamen farklıdır. Cihanbey Şarküteri tarafından gönderilen peynir, İzmir peynirinin asıl bölgesi olan Bergamada üretilmektedir. Kokusu ağır değildir ve Türkiye’de üretimi az bulunan peynirler arasında yer alır. Türkiye’de beyaz peynir ve kaşar peynirinden sonra en çok tüketilen 3. Peynir çeşidi olan Tulum Peyniri, her geçen gün sofralarda daha sık görülmeye devam ediyor. Tadıyla hem yerli peynirler hem yurt dışından gelen peynirler arasında öne çıkan bu peynir türü, Cihanbey Şarküteri tarafından tamamen yüzde yüz organik olarak sofralarınıza sunuluyor.

İzmir Tulum Kargo Süreci

Sitemiz deliklipeynir.com üzerinden sipariş vererek, İzmir peynirinizi sofralarınıza getirtebilirsiniz. Vakumlu poşetlerle, soğuk zincire uygun straforun içine konulan peyniri, kutunun içinde buz küpleriyle evinize kadar gönderiyoruz. Kapınızdan aldığınız peynirin kutusunu açarak dolabınıza koyabilir, 3 aya kadar peynirinizi bozulmadan muhafaza edebilirsiniz. Market peynirlerinden tamamen farklı bir tat sunan bu özel Tulum Peyniri, deliklipeynir.com üzerinde, Türkiye’de en uygun fiyatlarla sofranıza yolculuk ediyor. Bu özel lezzetin müdavimi olacağınıza şimdiden eminiz!
Ege Bölgesi Tulum Peyniri 
1000g
₺416,00 KDV Dahil
₺448,00 KDV Dahil
Ege Bölgesi Tulum Peyniri 
1000g
₺416,00 KDV Dahil
₺448,00 KDV Dahil
Ege Bölgesi Tulum Peyniri 
2000g
₺811,00 KDV Dahil
₺896,00 KDV Dahil
Ege Bölgesi  İzmir Tulum Peyniri 
2000g
₺811,00 KDV Dahil
₺896,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR