Siparişlerin hazırlanması ve kargo teslimatı

1-deliklipeynir.com Cihanbey Şarküteri’nin online satış sitesidir. deliklipeynir.com adresinden almış olduğunuz ürünler Cihanbey şarküteri raflarından günlük olarak özenle hazırlanıp paketlenerek sizlere gönderilmektedir.

2-Soğuk zincir gerektiren ürünler(peynir,lor,kaymak vb.) Vakumlu paketlenmiş halde özel strafor köpük kutular içerisinde buz aküsü ile birlikte gönderilir.

3-Soğuk zincir gerektiren ürünler sipariş verdiğiniz günü takip eden gün taze ve size özel olarak öğlen saat 12:00 a kadar hazırlanır ve öğleden sonra anlaşmalı kargo şirketine teslim edilir.(Cuma-cumartesi günü verilen siparişler pazartesi günü hazırlanıp kargoya verilir.)

4-Soğuk zincir ile vermiş olduğunuz peynir-lor-kaymak vb. ürünleri kargonuzu teslim aldıktan hemen sonra kutusundan çıkartıp buzdolabına yerleştiriniz. Eğer o an buzdolabına koyma imkanınız yok ise kutuyu hiç açmadan serin bir yerde muhafaza edip buzdolabına koyma imkanına sahip olduğunuzda açınız ve buzdolabına yerleştiriniz.

5-Soğuk zincir ile gönderilen ürünlerin teslimat gününde adresinizde bulunamamanız durumunda aynı gün ürünü kargo şubesinden teslim alma sorumluluğu size aittir.

6- Soğuk zincir ürünleri siparişlerinde yanlış veya eksik adres bildirimi sebebi ile meydana gelebilecek gecikme ve yaşanabilecek problemler sorumluluğumuz dışındadır.

7-Türkiyenin bütün il merkezlerine Balıkesir den çıkardığımız kargolar 2 gün içerisinde teslim edilmektedir. Ancak İlçeler, kasaba ve köylere yapılacak teslimatlar da kargo şirketinin dağıtım günlerine göre ürünleri göndermekteyiz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR