Kuruyemiş ve Kuru meyve

Sağlık açısından günün her öğününde tüketilebilen kuruyemişlerin doğal faydaları saymakla bitmez. Bu sağlıklı organik şekilde üretilen ürünler mutfağınızda hem yemek olarak hem de tatlı olarak kullanabilirsiniz. Bu ürünlerle, lezzetli tarifler ile sofranızda afiyetle tüketmekle beraber bir yandan da sağlığınızı korumuş olucaksınız. Sağlıklı yaşam için doktorların sıkça önerdiği kuruyemiş ve meyvelerin bir çok faydalarıda bulunmaktadır. Özelikli spor yapanlar ve diyet yapanların tercih ettiği bu ürünler size yeteri kadar enerji sağlayıp uzun süre boyunca tok tutmaya yeticektir. Sindirimi kolay olan bu gıda ürünleri sabah, öğle ve akşam dilediğiniz saatlerde tüketebilirsiniz.

Kuruyemiş ve Kuru Meyve Çeşitleri

Kuruyemiş ve Kuru meyveler her mevsimde insan sağlığı açısından büyük bir öneme sahiptir. Bu meyveler kurutularak raf ömrü uzatılmakta ve bununla beraber istediğiniz zaman tüketme olanağına sahip olmaktasınız. Deliklipeynir online alışveriş sitemizde kuruyemiş kategorisinde bulunan ürünler kurutulmuş ürünler olup protein değeri yüksek ürünlerdir. Bu ürünlerde bazıları; naturel kuru incir, Malatya kuru kayısı ve gün kurusu kayısısıdır. Ayrıca bu kategoride sadece kurutulmuş ürünler değil ayrıca mevsimine göre kestane ve Medine hurmasıda bulunmaktadır.

Organik Ürünlerin Sağlığa Faydaları

Bu ürünler düzenli tüketildiği takdirde bağışıklık düzeyini oldukça güçlendirip sizi zinde tutacaktır. Her bir gıda besinin insan vücudunda farklı bölgelere iyi geldiği bilinmekle beraber mide rahatsızlığı ve sindirim sorunu çeken müşterilerimiz de sık sık bu ürünlerden tüketmektedirler. Yeterli düzeyde et ve balık tüketemeyen müşterilerimizde gerekli olan vitamin ve mineraller bunun yanında Omega 3 değerini bile doğru kuruyemiş tükettiği takdirde karşılayabilir.

En Güvenilir Ürünler Deliklipeynir'de

Deliklipeynir online alışveriş sitemiz Balıkesir ve çevresinde elde ettiği doğal ürünleri satışa sunmaktadır. Bütün ürünlerimiz en üst hijyen koşullarında hazırlanmakla birlikte sağlık açısından faydaları saymakla bitmez. Sizde bu ürünlerimizi incelemek ve satın almak isterseniz, güncel kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi ziyaret etmenizi öneririz. Her bütçeyi uygun ödeme seçenekleri ile farklı gramajlarda ürünlerle sizlere hizmet sunmaktayız.
Yeni Mahsül 
500g
₺320,00 KDV Dahil
Tükendi
Kolay kırılan cevizli kabuk
500g
₺35,00 KDV Dahil
Yeni Mahsül
500g
₺290,00 KDV Dahil
Tükendi
Ordu yöresinden
500g
₺30,00 KDV Dahil
Tükendi
Kavrulmuş Siirt Fıstığı
500g
₺95,00 KDV Dahil
El ile kırılan
500g
₺160,00 KDV Dahil
Aydın Dağ İnciri (Lokum İncir)
500g
₺240,00 KDV Dahil
Tükendi
Meşhur Korucu Kestanesi
500g
₺180,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR