Manyas Loru

Kahvaltılıkların vazgeçilmezi olan Manyas Loru, günümüzde birçok yemeğin içinde ve hamur işlerinde de kullanılıyor. Yöresel peynirler arasından en sık tüketilen lezzetlerden biri olan lor peyniri, yumuşak bir kıvama sahiptir. Peynir altı suyunun işlenmesiyle ortaya çıkan lor peyniri, türüne göre tuzlu ya da tuzsuz olabilmektedir. Sunduğu harika lezzetin yanında, potasyum, kalsiyum, A ve C vitaminleri zenginliğiyle bilinen bu peyniri, deliklipeynir.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Neden Manyas Lor Peyniri?

- Manyas Loru içeriğinde yüksek oranlarda vitamin ve mineral barındırır. - Vücut bağışıklığına katkı sunar. - Lor peyniri kalsiyum deposudur. - Kemik hastalıklarını önlemek için oldukça sağlıklı sonuçlar verir. - Antijenik protein barındırmaz. - Antioksidan görevi görmektedir. - Serum protein barındırması nedeniyle yüksek biyolojik değerlere sahiptir. Kas sakatlıklarına iyi gelir. - Doyurucu olduğu için diyet yapanlar tarafından rahatlıkla tercih edilebilir.

Lor Peyniri Nasıl Yenir?

Lor peynirini direkt sofralarınızda sunabilirsiniz. Fakat birçok kişi damak tadına göre farklı denemeler yapabilmektedir. En sık lor peyniri yeme şekilleri şunlar; -Tavada kızartarak yemek.(Yumurta içerisinde de kızartabilirsiniz) -Baharatla tüketmek. - Başta pizza ve gözleme olmak üzere hamur işlerine eklemek. - Salata ve yemeklere eklemek. Sizin için en uygun lor peyniri yeme şeklini biliyorsanız, tek yapmanız gereken deliklipeynir üzerinden sipariş oluşturmak.

Lor Peyniri Ne Kadar Tüketilir?

Lor peyniri yüksek proteine sahip ürünler arasında yer aldığı için, tüketilirken mutlaka belirli sınırlar içerisinde kalınması gerekmektedir. Oldukça doyurucu ve besleyici olan bu besin, 6 aydan büyük bebekler için de son derece idealdir. Küçük bebekler için püre haline getirilerek baharatsız ve tuzsuz haliyle yedirilebilir.

Manyas Loru Nasıl Alınır?

Manyas Loru deliklipeynir.com üzerinden, strafora sarılı, büz küpleriyle teslim edilmek üzere sipariş verilebilir. Siparişleriniz soğuk zincir bozulmadan, gönderilen konuma göre paketlenerek, teslim edilmek üzere kargoya verilir. Gıda mühendislerinin uygun gördüğü, kusursuz paketlemeyle ürününüzü kapınızdan teslim alabilirsiniz. Peynir altı suyundan ısıl işlem ile işlenerek lor haline getirilen lor peynirinde, hiçbir katkı maddesi bulunmaz. Ürünleriniz Cihanbey Şarküteri garantisiyle evinize kadar gönderilir.
Çok tatlı lor! ( Manyas Loru )
700g
₺160,00 KDV Dahil
Çok tatlı lor! ( Manyas Loru )
1000g
₺195,00 KDV Dahil
₺225,00 KDV Dahil
2000g
₺380,00 KDV Dahil
₺450,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR