İade koşulları ve şartları

 TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır.

 Kusurlu Ürün İadesi

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde; ürünü teslim aldığınız gün içerisinde, öncelikle ürün görselini ve videosunu çekerek 0531 371 9510 whatsapp hattımıza iletiniz. Tarafımızdan inceleme süreci başlatılır ve size geri dönüş yapılır.

İade şartlarına uygun durumlarda cihanbey şarküteri ye gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir. Bunun için iade esnasında anlaşmalı kargo şirketimize ürünü “karşı ödemeli” olarak teslim etmeniz yeterlidir. Anlaşmalı kargo şirketimiz dışında gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza ait değildir.

Kusurlu ürün iadelerinde,kusurlu ürün tarafımıza ulaştıktan sonra yeni ürün gönderimi yapılır.

Ürün İade Adresimiz : 1.gündoğan mahallesi,cengiztopel caddesi no 103-105 Cihanbey şarküteri Altıeylül / Balıkesir ‘dir.

.Genel iade şartları;

– İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

– Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.

– İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturaları (sizdeki bütün kopyaları) göndermeniz gerekmektedir.

– İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise ürünü kargo görevlisi yanında kontrol ederek tutanak tutturmanız ve teslim almamanız gerekmektedir. Bu takdirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti ALICIYA aittir.

İptal İşlemleri:

Sipariş verdiğiniz ürünleri ertesi gün saat öğlen 12:00’ye kadar 0531 371 9510 no’lu numaramızı arayarak veya whatsapp üzerinden iletişime geçerek işleminizi iptal edilebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR