Beyaz Peynir

En çok tercih edilen peynir türlerinden olan Beyaz Peynir, her yörede kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden biri olmuştur. Türk mutfağının gelenekselleşmiş lezzeti beyaz peynir bölgemizde toplanan inek sütünden ve ya da keçi sütünden salamura yönetimiyle oluşturulup tüketime hazır hale getirilmektedir. Direk raflardan taze olarak gönderime hazırlanan ürünlerimiz az tuzlu ve tuzlu seçenekleri bulunmaktadır.

Beyaz Peynir Çeşitleri

Mutfaklarda en çok kullanılan bir hayvansal gıda olan peynirlerimiz özenle ve titizlikle hazırlanmaktadır. Her bir çeşit peynirimizde farklı bir lezzet sunan firmamızın ürünleri en taze ve doğal şekliyle sizlere sunmaktadır. Aynı zamanda içinde bulundurduğu besleyici değerlerlede sizlere güzel bir lezzet sunurken bir yandan da besin değeri bakımından yüksektir. Geleneksel olarak hazırlanan bölgeden toplanan doğal sütlerle elde edilen beyaz peynirlerimiz; Mihaliç peyniri, Ayvacık Sepet peyniri, Ezine peyniri, Manyas Kelle peyniri ve İzmir Tulum peyniridir.

Saklama Koşulları

Deliklipeynir üzerinden verdiğiniz siparişlerde günlük olarak raflardan alınan ürünlerimiz vakumlu paketler halinde hazırlanıp soğuk zincir köpük kutular içerisinde sizlere ulaştırılmaktadır. Peynirimiz sizlere ulaştıktan sonra 2-4 derecede buzdolabında saklamanız gerekmektedir ve sadece tüketeceğiniz zaman buzdolabından çıkartmalısınız. Saklama kutusu olarak genelde sağlık açısından önerilen cam, metal ve seramik saklama kaplarında içerisine konulmalıdır. Peynir saklama ve uzun zaman muhafaza etme konusunda bir yanlış bilinen bilgi ise peyniri derin dondurucuda saklamaktır. Bu işlemi yaptığınız zaman peynir çözüldüğü zaman dokusunu kaybetmektedir.
Köy Peyniri ! ( Sepet Peyniri )
1000g
₺289,00 KDV Dahil
₺315,00 KDV Dahil
Köy Peyniri ! ( Sepet Peyniri )
2000g
₺565,00 KDV Dahil
₺630,00 KDV Dahil

 

 

1000g
₺364,00 KDV Dahil
₺392,00 KDV Dahil
2000g
₺710,00 KDV Dahil
₺784,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR