Reçel

Kahvaltılarımızın ve atıştırmalıklarımız üstüne sürdüğümüz ülkemizde çoğunlukla tüketilen reçel, temizlenmiş ve ayıklanmış meyvelerin şekerle tatlandırarak meyvenin suyunu çıkartarak daha sonrada ateşle pişirilerek hazırlanan bir üründür. Tatlı bir ürün olmasına rahmen içinde besinlerle oldukça faydalı bir üründür. Bünyeye enerji ve dinçlik kazandırır. Bağışıklık sistemi düşük olanlara genelde doktorlar tarafından tavsiye ederek tüketilmektedir. Reçel yapımından en önemli faktörlerden biri taze meyvelerin kullanılmasıdır. Taze olmayan ürünler ve katkı maddesi eklenen ürünlerde genelde tat olarak tatmin etmemektedir. Ülkemizde genel olarak her bölgede reçel yapımı fazla olduğu için sevdiğiniz meyve ve sebzelere göre reçel bulabilirsiniz. Deliklipeynir online alışveriş sitemizde mevsimlere göre dilediğiniz ürünü bulabilmeniz mümkündür. Sitemizde tamamen doğal yollardan üretilmiş ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Günümüzde en çok tüketilen reçel türü meyve reçelleridir. Fakat son zamanlarda sebze reçelleride doktorlar sağlık açısından olumlu baktığı için bu ürünlerde tercih edilmektedir.

Saklama Koşulları

Reçeller içinde şeker bulundurduğu için soğuk yerlerde muhafaza edilemez. Özellikle buzdolabı reçeller için uygun saklama alanlarını içine girmez. Soğuk ve serin yerler reçellerin şekerlenme yapmasına olarak sağlamaktadır. Bir başka saklanmaması gerek yer ise karanlık yerlerdir. Ancak direk güneş ışığınada maruz kalmaması gerekmektedir. En ideal yer evinizde rutubetsiz ve açık alanlar tercih edilmelidir.

Deliklipeynir Ev Yapımı Reçeller

Kahvaltılarımız ve sofralarımız vazgeçilmez bi tadı olan reçellerin bir çok çeşidi bulunmaktadır. Daha çok kış aylarında yapımına başlanan reçeller tüketimide bu mevsimde fazladır. Ev yapımı reçellerimiz hijyen bakımından üst seviyelerde olmakla birlikte herhangi bir katkı maddesi bulunmaz. Bu yüzden markalaşmış reçellerden ziyade ürünlerimizi uzun süre bozulmadan muhafaza edebilirsiniz. Ev yapımı ürünlerimizi sadece kahvaltı soflarınızda değil günlük olarak atıştırmalık olarak da tüketmeniz mümkündür. Dilediğiniz ürünleri Deliklipeynir online alışveriş sitemizde bulabilmeniz mümkün. Farklı gramajlarda ve paketleme ile gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizde takip edin güncel kampanyalar ve indirimlerden yararlanmak için site içi bildirimlerinizi açmanızı öneririz.
Tükendi
Katkısız Reçel
425cc Cam Kavanozda
₺60,00 KDV Dahil
Çilek reçeli ürünümüz, tamamen ev usülü olarak yapılmaktadır. Kahvaltıların vazgeçilmezi bu ürünü websitemizden online olarak sipariş verebilirsiniz.
300cc Cam Kavanozda
₺98,00 KDV Dahil
Bursa yöresinden toplanmış taze incirlerin kurutulmasıyla, Kaz Dağları'ndan toplanan organik cevizlerle yapılan kuru incir reçeli ürününü mağazamızdan edinebilirsiniz.
300cc Cam Kavanozda
₺98,00 KDV Dahil
Katkısız Reçel
300cc Cam Kavanozda
₺98,00 KDV Dahil
Tükendi
Edremit Yöresel Ürün
425cc Cam Kavanozda
₺60,00 KDV Dahil
Parçacıklı !
300cc Cam Kavanozda
₺140,00 KDV Dahil
Parçacıklı !
300cc Cam Kavanozda
₺190,00 KDV Dahil
Parçacıklı !
300cc Cam Kavanozda
₺190,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR