Her şey hoş bir kahvaltı salonunda Cemal Süreya'nın ''Yemek yemek üstüne ne düşünürsünüz bilmem ama kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı'' şiiri ile başladı.

2016 yılında Cihanbey şarküteri’yi kurmaya karar verdik.2017 yılında hizmet vermeye başladığımız işletmemizde ilk günden itibaren güler yüzlü hizmet, kaliteli ürün, güvenilir gıda vizyonu ile hizmet verdik. Bu süreçte bizim için en güzeli memnun müşteriler edindiğimizi görmekti.

Balıkesir dışından müşterilerimizin bizden ürün talep etmesi üzerine deliklipeynir.com'u kurmaya karar verdik.

Hedefimiz Balıkesir’imizin yöresel peynirlerini ve diğer ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaya devam etmek ve yeni memnun müşteriler edinmek. deliklipeynir.com Cihanbey Şarküteri online satış sitesidir. deliklipeynir.com adresinden almış olduğunuz ürünler Cihanbey şarküteri raflarından günlük olarak özenle hazırlanıp paketlenerek sizlere gönderilmektedir.

 

 

www.deliklipeynir.com / Cihanbey Şarküteri Online Satiş Mağazasıdır (başka şubemiz yoktur.)

-Ürünlerimiz soğuk zincir bozulmadan sizlere ulaştırabilmek için şarküterimizdeki reyonlardan alınıp vakumlandıktan sonra özel strofor köpük kutular içerisine buz aküsü ile birlikte paketlenir ve aynı gün kargoya verilir.

-Peynirlerinizin küçük parçalar halinde paketlenmesini istiyorsanız Sipariş verirken teslimat notu bölümünde belirtiniz.(350gr,500gr)

-Tüm siparişler kişiye özel olarak şarküterimizin reyonlarından seçilerek anlık olarak hazırlanır.

-Web sitemizdeki tüm görseller şarküterimizde satmakta olduğumuz ürünlerin fotoğraflarıdır. Bu görsellerin tüm hakları tarafımıza aittir.

-Şarküterimizdeki tüm ürünler yöresinden ve seçkin üreticilerden tedarik edilmektedir.(Balıkesir, Savaştepe, Manyas, İvrindi, Havran, Güre, Edremit, Burhaniye, Bigadiç, Çanakkale, Ezine, Yenice, İzmir, Bergama, Kıbrıs, Konya, Kayseri, Tokat, Erzurum, Aydın, Denizli, Van, Erzincan, Kars, Antep, Urfa vd. iller )

-Web sitemizde ödemeleriniz güvenilir iyzco altyapısı ile sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinize tarafımızca veya 3. Kişiler tarafından erişim yoktur.

-Web sitemiz E-Ticaret Bakanlığı sistemine kayıtlıdır.

-Satın almiş olduğunuz ürünler faturalandırılmaktadır.


 

 

 

  

İnternetten peynir sipariş ederken nelere dikkat etmelisiniz.

İnternetten alışveriş artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Her geçen gün e ticaret artmakta ve ürün gamı büyümekte, tüketiciler ilk zamanlarda internetten üzerinden teknoloji ürünleri tekstil giyim sektörlerine yoğun ilgi gösterirken günümüzde gıda ürünlerine kadar her şey internet üzerinden sipariş verilebilmektedir.

İnternet üzerinden Gıda alışverişinde ise özellikle yöresel ürünler tercih edilmelidir. Yöresinde üretilen gıda ürünleri her ne kadar diğer bölgelerde de üretilse bile aynı aroma ve lezzeti tutmamaktadır. Bu yüzden almak istediğiniz ürünün hangi yöreye ait olduğunu ve nerde üretildiğini iyi bilmelisiniz.

İnternet üzerinden peynir sipariş ederken öncelikle güvenilir sitelerden ve hali hazırda peynir üzerine perakende bir işletmesi veya şarküterisi olan firmaları tercih etmelisiniz. Sipariş vereceğiniz peynir herhangi bir yöreye özgü yöresel bir peynir çeşidi ise o yöredeki işletmeleri tercih etmelisiniz.

 

Ayrıca peynir siparişlerinizin günlük olarak hazırlanması, Soğuk zincir bozulmadan özel paketlerde kargolanması, siparişlerinizin adınıza faturalı olarak gönderilmesi de diğer dikkat etmeniz gereken hususlardır.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR