Balıkesir Peyniri


Balıkesir Peyniri, Fransa, İtalya, İspanya gibi Avrupa ülkelerinin en büyük rakibi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Sadece Türkiye’de değil, dünyanın birçok noktasında, lezzetleriyle öne çıkan Balıkesir Peynirleri, her yıl on binlerce yeni sofrayla tanışmaya devam ediyor. Yapılan araştırmalara göre 50 çeşit peynir, Balıkesir’de yerliler tarafından organik bir şekilde üretiliyor. Cihanbey Şarküteri, titiz ve organik üretimine sahip olduğu onlarca farklı peyniri sofralarınıza kadar, profesyonel kargo modülleriyle getiriyor. Üstelik Cihanbey Şarküteri tarafından gönderilen özel strafor kutular ve buz aküleri için ekstra ödeme yapmanıza gerek yok. Türkiye’nin her yerinde, Cihanbey Şarküteri, bir tık uzaklıkta!

Balıkesir Peynirleri Nelerdir?

50’den fazla çeşitten oluşan Balıkesir peynirleri saymakla bitmiyor, Cihanbey Şarküterinden alabileceğiniz peynirlerden bazıları şunlar; Mihaliç Peyniri, Sepet Peyniri(çeşitleri), Manyas Loru, İvrindi Kelle Peyniri, Ezine Peyniri, Tulum Peyniri, Keçi Peyniri, Saganaki Peyniri, Kars Kaşarı, Balıkesir Peyniri. Bütün bu peynirler hakkında detaylı bilgiye Deliklipeynir üzerinden bize ulaşarak sahip olabilirsiniz. Türkiye’de süt üretiminde en önlerde yer alan Balıkesir, peynir üretiminde tüm dünyada örnek olmak için ürünlerini öne çıkarmaya devam ediyor. Her yıl düzenlenen peynir festivalleri ve sunumlarıyla yöresel peynirler daha çok tanıtılıyor. Siz de yöresel ve özel lezzetlerimizi deliklipeynir.com üzerinden görüntüleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Doğal Beslenme, Doğal Süt, Doğal Peynir!

Balıkesir’den sofranıza kadar gelen peynirlerin tüm üretim süreci organik! Doğal ve serbest beslenen hayvanlardan toplanan süt, hiçbir katkı maddesi olmadan yöresel peynir üretme yöntemleriyle evinize kadar geliyor. Yiyenler tarafından tekrar tekrar tercih edilen bu peynirler, az bilinen özel lezzetler arasında parıldıyor. Sofranızda peynir çeşitleri görmek sizi mutlu ediyor, yüksek besin değerine sahip ürünler tatmak istiyorsanız, yöresel peynirlerle kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Sadece kendiniz için değil, çocuklarınız ve sevdikleriniz için bu doğal peynirleri tercih edebilirsiniz. Seri üretimden tamamen uzak, doğal ürünlerle sağlığınız için önemli bir adım atmış olursunuz! Cihanbey Şarküteri peynir çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyebilir, ürünlerin paketlenme süreçleriyle ilgili bizimle iletişim kurabilirsiniz. Balıkesir’in lezzetli ve organik peynirlerini, en doğal haliyle sofralarınıza kadar getiriyoruz.
En çok satılan! Mihaliç Peyniri (az tuzlu)
700g
₺280,00 KDV Dahil
Çok Beğenilen Balıkesir Tel Peyniri
700g
₺285,00 KDV Dahil
Çok tatlı lor! ( Manyas Loru )
700g
₺160,00 KDV Dahil
Balıkesir Peyniri ! ( Sepet Peyniri )
700g
₺280,00 KDV Dahil
Yaprak mihaliç peyniri özellikle susurluk tostu yapımı için oldukça uygun bir peynirdir. Dilimlenmiş olarak gönderilir.
700g
₺295,00 KDV Dahil
Susurluk tostu peyniri 
700g
₺280,00 KDV Dahil
Balıkesirden! ( Sepet Peyniri )
700g
₺295,00 KDV Dahil
Balıkesirden! ( Sepet Peyniri )
700g
₺295,00 KDV Dahil
Tükendi
Boya içermez, doğal islenmiştir.
700g
₺140,00 KDV Dahil
Tükendi
%70 Keçi sütü %30 inek sütü
400g
₺169,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR