Gurme Peynirler ve Paketler


Dünyaca ünlü peynirleri bulunan Balıkesir ilimizin en güzel peynir çeşitlerini buradaki Gurme Peynirler serimizde bulabilirsiniz. Türkiyenin en kaliteli peynirlerinin üretildiği Balıkesir'de bulunan mağazamızdan online olarak sipariş yapabilir, kredi kartına uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Ürün İçeriği


Ürünlerimizin içerisinde Manyas Koyun Peyniri, İvrindi Koyun Peyniri, Ezine Koyun Peyniri, Tulum Peyniri ve Manyas Loru gibi ürünler bulabilirsiniz.
Bir diğer ürünümüzde ise Balıkesir'in diğer gurme peynirler serisiyle buluşacaksınız. Bu seride ise Mihaliç Peyniri, Ayvacık Sepet Peyniri, Havran Sepet Peyniri, Ezine Peyniri ve Manyas Loru bulunmaktadır. Websitemizden bu eşsiz lezzetleri hemen edinebilirisniz.

Gurme Peynirler Hakkında Bilgi


Mağazamızda bulunan gurme peynirler, Balıkesir'in en güvenilir yerlerinden alınmakla beraber, 100% sağlıklı ve tarım bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Sizlere soğuk kargo eşliğinde gönderdiğimiz bu ürünler, evinize en kısa sürede varır. Sizler de ürününüzü daha tazeyken tüketebilirsiniz. Gurme Peynirler serimizi siz müşterilerimizin isteği sonucunda oluşturma kararı aldık. Bu sayede müşterilerimiz Balıkesir'in tüm lezzetlerini aynı anda tatmaktadırlar.
Tükendi
12 çeşit ürün
₺320,00 KDV Dahil
₺350,00 KDV Dahil
Balıkesir Yöresinden
Vakumlu
₺50,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR