İvrindi Kelle Peyniri

Kelle peyniri çeşidi olarak en çok tercih edilen peynir türlerinden biri olan İvrindi Koyun kelle peyniri, Balıkesir İvrindi bölgesinden toplanan koyunların sütlerinden üretilir ve sofralarınıza kadar gelir. Aroması belirgin bir koyun peyniri aroması içeren bu peynir, sert bir tadıma sahiptir. Tuzlu bir lezzete sahip olan bu özel peynir, üretim sürecinde uzun süre salamurada bekletilir. Balıkesir İvrindi bölgesine ait bu özel peynirin raf süresi oldukça uzundur. Doğru koşullarda buzdolabında 3 aya kadar bozulmadan tüketilebilir. Haftanın belirli günlerinde (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe) soğuk zincir ürünlerimiz, sipariş verenler için paketlenir. Kargolarınız paketlenirken, köpük kutular içerisinde buz aküsü kullanılır. Vakumlu paketler sayesinde ürünleriniz uzun süre bozulmaz.

Geleneksel Bir Lezzet Olarak Kelle Peyniri

İvrindi Kelle Peyniri yöresel lezzetler arasında, kendine has aromasıyla unutulmaz bir lezzete sahiptir. Cihanbey Şarküteri garantisiyle sofralarınıza kadar gelen bu özel lezzeti birçok farklı şekilde tüketebilirsiniz. Kahvaltıların ve ara öğünde peynir tabaklarının en sevilen aromalarından biri olan İvrindi Peyniri, bilinirliğini Türkiye’de ve Dünyada arttırmaya devam ediyor.

Damak Tadınıza Özel İvrindi Peyniri

Deliklipeynir üzerinden damak tadınıza uygun yüzlerce peynir seçebilirsiniz. Yöresel ve özel lezzetlerin vazgeçilmez adresi olan Deliklipeynir, titiz ve özel üretim süreciyle kendine has çizgisinde ilerliyor. Özel peynir mayası ve tuz kullanılan İvrindi Koyun Kelle Peyniri, tamamen geleneksel yöntemlerle üretime hazırlanmaktadır.

Peynir Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Sofraların vazgeçilmeyen lezzeti peynirleri, alırken dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunuyor. Alacağınız peynirin kendine has rengi tam olarak içermesi, titiz bir üretim sürecinden geçmiş olması, doğal süt kullanılmış olması en önemli kriterler arasında yer alıyor. Deliklipeynir uzmanları, Cihanbey Şarküteri garantisiyle satışa sundukları lezzetlerin, en iyi üretim hattına sahip olmasına büyük bir önem gösteriyor. İnternet sitemiz üzerinden hemen sipariş vererek kapınıza kadar, titiz ve özel yöresel lezzetlerimizi sipariş edebilirsiniz. Tadını sevdiğiniz peynirlerimizi düzenli olarak en taze şekilde sofranıza tekrar sipariş verebilirsiniz. Cihanbey Şarküteri müşterilerinin damak tadını önemsiyor ve lezzetlerinin devamlılığı konusunda önemli bir çaba sarf ediyor. Sizler için temiz üretim hatlarında, kusursuz ve harika yöresel lezzetleri üretmeye devam ediyor. Kendine has tadıyla İvrindi Peyniri deliklipeynir.com’da.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR