Manyas Kelle Peyniri

Gözenekli ve besleyici yapısının yanında sunduğu unutulmaz lezzetle bilinen Manyas Kelle Peyniri, aynı zamanda Mihaliç peyniri olarak da isimlendiriliyor. Deliklipeynir üzerinden, Cihanbey Şarküteri’ye ait bu özel lezzetin siparişini hemen verebilirsiniz. Peynirler kahvaltılar ve ara öğünler için yüzyıllardır vazgeçilmez bir lezzet. Manyas lezzetini evinize en doğal ve en sağlıklı şekilde Deliklipeynir’den güvenle sipariş edebilirsiniz.

Özellikler ve Tadım

Manyas peyniri tadım için birçok farklı önemli not içerir. Delikli peynir türü olarak bilinen bu lezzet türünde, tuzluluk oranı diğer peynirlere göre daha fazladır. Bu özel peynir az bilinir fakat sevenleri tarafından oldukça fazla tüketilmektedir. Delikli peynir türü olarak bilinen peynir ailesine oldukça yakın olan Manyas Kelle Peyniri, diğer peynirlere oranla daha sert ve ince bir tuz tadımına sahiptir. Bu peynir türü tüketilirken farklı tadım türleri tercih edilebilmektedir. En çok tercih edilen iki yöntem ise sıcak ve soğuk su yöntemleridir. Birinci yöntemde yemeden hemen önce kısa süre sıcak suya konulur ikinci yöntemde ise peynir bir gece önceden soğuk su içerisinde bekletilir. İki sonuç da peynir sevenler için ortaya büyük bir lezzet çıkarır. Sadece kahvaltılarda değil hamur işlerinin ya da hoş bir akşam yemeğinde peynir tabaklarının da en büyük ve lezzetli misafirlerinden biri Manyas peyniridir. Tadanlar tarafından kendine has, özel tadıyla yıllarca aranan bu özel peynir, artık tek siparişle sizin evinizde.

Kargolama ve Paket

Deliklipeynir üzerinden verilen siparişler günlük olarak hazırlanır, soğuk zincirinde büyük bir hassasiyet ve profesyonel paketleme yöntemleri benimsenir. Bu sayede özel pakette kargolanan ürünleriniz, hiçbir bozulma olmadan kapınıza kadar, adınıza kesilmiş faturayla birlikte gelir. Damak tadı kuvvetli kişiler için unutulmaz bir lezzet sunan peynirimizi, organik tadım notlarıyla unutamayacaksınız. Bu özel peyniri vakumlu halde paketlenmiş, özel strafor köpük kutular içerisinde hemen sipariş verebilir, sofralarınıza yöresel ve özel bir lezzet katabilirsiniz. Balıkesir’den sofranıza kadar, titiz bir üretim süreci, tatlandırma ve kargoyla gelen doğal ürünler için özenle ve özveriyle çalışmaya devam ediyoruz.
Eski peynir (tuzlu) (Kelle Peyniri)
1000g
₺384,00 KDV Dahil
₺413,00 KDV Dahil
Tükendi
Koyun peyniri ( Kelle Peyniri )
1000g
₺338,00 KDV Dahil
₺371,00 KDV Dahil
Eski peynir (tuzlu) ( Kelle Peyniri )
2000g
₺748,00 KDV Dahil
₺826,00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Tükendi
Koyun peyniri (Kelle Peyniri)
2000g
₺660,00 KDV Dahil
₺742,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR