Olgunlaştırılmış Beyaz Peynir


Ezine, Yenice ve Bayramiç bölgelerinden toplanan doğal koyun sütleriyle yapılmış Olgunlaştırılmış Beyaz Peyniri, daha önce yediğiniz Olgunlaştırılmış Beyaz Peynirlerinden tamamen farklı ve yüzde yüz doğal. Gerçek ve yöresel harika bir peynir yemek istiyorsanız deliklipeynir üzerinden Olgunlaştırılmış Beyaz Peynir sipariş edebilirsiniz. Özel aroması ve lezzetiyle tadanlara bağımlılık yaratan bu özel peynir, sofralarınızın ayrılmaz öğlesi olacak!
Sert fakat orta tuzlu olan Olgunlaştırılmış Beyaz Peynir, kendine özgü bir aromaya sahiptir. Koyun ve İnek sütünün birleşimiyle oluşan bu lezzet, tam olgunlaşmış şekilde sofranıza gelir. Çanakkale şehrinin Ezine, Yeniçe, Bayramiç bölgelerinden gelen bu tada hemen ulaşmak için sipariş verin.

Olgunlaştırılmış Beyaz Peynir Muhafaza Süresi


Olgunlaştırılmış Beyaz Peynir Cihanbey Şarküteri tarafından vakumlanmış paketlerde saklanır. Bu şekilde bir paketi 3 aya kadar saklayabilir ve lezzetle tüketebilirsiniz. Açtığınız vakum paketten kalan peyniri, streç film ile sararak buzdolabına koyabilirsiniz. Bu sayede peynirinizi bir hafta daha buzdolabında saklayarak tüketebilirsiniz.

Olgunlaştırılmış Beyaz Peynir Kargo Süreci


Olgunlaştırılmış Beyaz Peyniri sipariş verirken 325g, 500g, 700g, 1kg ya da 2KG’lik vakum paketler içerisinde sipariş verebilirsiniz. Ürününüz köpük kutular içerisinde, buz aküsü konularak kargoya verilir. Kargo süreciniz yapılan profesyonel paketleme sayesinde, sorunsuz olarak tamamlanır. Tarafınıza ulaşan ürünleri en kısa süre içerisinde buzdolabına koyarak saklamaya başlayabilirsiniz. Cihanbey Şarküteri tarafından kapınıza kadar gelen ürünler, yüzde yüz doğal, organik üretim süreçlerinden geçmiştir ve Cihanbey Şarküteri garantisine sahiptir.

Olgunlaştırılmış Beyaz Peynir Özellikleri


Kaz Dağlarında belirli yörelerde beslenen inek ve koyundan elde edilen süt ile üretilen Olgunlaştırılmış Beyaz Peyniri, Türkiye’de en çok sevilen peynirler arasında ilk sıralarda yer alır. Doğru üretimle unutulmayan bir lezzete sahip olan bu özel peynir,  en gözde ve özel peynir çeşitleri arasında yer alır. Endüstriyel üretim sürecinden çıkan peynirlerden tamamen farklı bir tada sahip olan bu peynir, yüzde yüz organik üretilir. Peynir aromasını ve tazeliğini tadım sırasında rahatlıkla anlayabilirsiniz.
Olgunlaştırılmış Beyaz Peynir içerisinde yüksek miktarda protein barındırır, vücuda doğal enerji sağlar. Aminoasit kaynağı olarak bilinir. Vücutta kolesterol dengesine katkı sağlar. A vitaminine sahiptir, bağışıklığı güçlendirir. Saç dökülmesine karşı iyi bir çözümdür. Hafızayı güçlendirir, çocuklarda kemik ve diş sağlığına büyük katkı sağlar.
1000g
₺364,00 KDV Dahil
₺392,00 KDV Dahil

 

 

1000g
₺364,00 KDV Dahil
₺392,00 KDV Dahil
1000g
₺416,00 KDV Dahil
₺448,00 KDV Dahil
2000g
₺710,00 KDV Dahil
₺784,00 KDV Dahil
2000g
₺710,00 KDV Dahil
₺784,00 KDV Dahil
2000g
₺811,00 KDV Dahil
₺896,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR